NASIL ALIŞVERİŞ YAPARIM?

Derin Butikten sipariş verebilmek için birkaç dakikanızı alacak bir üyelik işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. İsterseniz üye olmadan da sipariş verebilirsiniz.

Satın almak istediğiniz ürünü sepetinize eklemek için öncelikle rengini ve bedenini seçiniz. Daha sonra sepete ekle butonuna tıklayınız. Ürün sepetinize eklendiğinde sepet pop-up’ı açılacaktır. Farklı ürünlere göz atarak alışverişe devam edebilir veya sepetinizdeki ürünlerin satın alma işlemine geçebilirsiniz. Sitemizde dilediğiniz zaman sağ üst köşede bulunan sepet ikonuna tıklayarak sepetinizde bulunan ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

Siparişi tamamla butonuna tıkladığınızda karşınıza üye girişi yapabileceğiniz ve üye değilseniz üye olabileceğiniz bir ekran çıkacaktır. Üye olduktan sonra ya da üye olmadan istenen bilgileri girerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Siparişiniz anlık olarak onaylanır. Profil sekmesinden siparişinizi kontrol edebilirsiniz. Ek olarak ta e-mail adresinize bilgilendirme maili gitmektedir

Siparişinizi seçmiş olduğunuz bir adrese yönlendirebiliriz. İş, aile, arkadaş ya da komşu adresleri gibi. Siparişinizi tamamlarken lütfen teslimat adresini belirtiniz. Alternatif bir adres belirtilmediği sürece siparişiniz fatura adresine teslim edilecektir.

Siparişiniz kargoya verildiği zaman profil kısmından kontrol ederek öğrenebilirsiniz. Size de kargo firmasından bildirim mesajı gelecektir.

Ne yazık ki siparişiniz onaylandıktan sonra siparişinizin bir kısmı ya da tamamı ile ilgili değişiklik yapamamaktayız.