Değişim ve İade Koşulları

DERİN BUTİK olarak değişim ve iade koşullarını sizler için kolaylaştırıyoruz.

DERİN BUTİK olarak müşterilerimize adil, cazip ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmak istiyoruz. Ürün iade ve değişim koşullarımıza göz atın ve sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin.

DEĞİŞİM

www.drnbutik.com adresinden satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla değişim süresi ürünü teslim aldığınız tarihinden itibaren “3 GÜN”dür.
  • Değişimini yapmak istediğiniz ürün/ürünleri faturası ile beraber, fatura üzerinde bulunan merkez adresimize anlaşmalı olduğumuz kargo firmamız MNG Kargo aracılığıyla göndermeniz gerekmektedir.
  • Değişimlerde kargo ücreti müşteriye aittir. Kargo ücretini anlaşmalı olduğumuz uygun fiyat üzerinden ödeyeceksiniz. Güncel fiyat 65 TL’dir.
  • Gönderdiğiniz kargo bize ulaştıktan sonra değişim siparişinizi oluşturmak için size vereceğimiz kupon kodu ile drnbutik.com adresinden istediğiniz ürünlerden sipariş verebilirsiniz.
  • İlgili ekibimiz gönderdiğiniz ürün ve verdiğiniz sipariş doğrultusunda değişim işleminizi gerçekleştirecektir.
  • Satın alınmış ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa ayıplı/defolu/yanlış ürünü bizim adresimize gönderirken anlaşmalı olduğumuz kargı firmasını kullanırsanız kargo ücretini biz karşılıyoruz. Farklı bir kargo firması ile gönderim yapmanız durumunda kargo ücretini karşılamamaktayız.
  • Ayıplı/Defolu/Yanlış olmayan ürünlerin de değişim işlemlerinde tarafımıza gönderirken kargo ücretini göndericiye aittir.
  • Değişimine karar verdiğiniz ürününüzü tarafımıza gönderirken kargo ücretleri göndericiye aittir.

Değiştirmek istediğiniz ürününün kupon kodu öncelikle tarafınıza iletilir. Daha sonra bu kodu kullanarak değiştirmek istediğiniz ürün ile aynı fiyatta veya üzerini ödeyerek daha yüksek fiyatlı ürün satın alabilirsiniz. Değiştirilip gönderilen ürünün kargo ücreti tarafımıza ait olacaktır.

İADE

Ürünlerimiz kamera kaydı alınarak paketlenir ve müşteriye bu şekilde gönderilir. Kusurlu ürün sebebiyle iade edilmek istenen ürün tarafımıza anlaşmalı kargo ile gönderilir. Gönderilen ürünün hem kamera kayıtları hem de görselliği incelenir. İnceleme sonucunda müşterinin haklı olduğu tescil edilirse müşterinin talebine göre ücret iadesi yapılır ya da müşteriye değişim kuponu tanımlanır. Eğer üründe herhangi bir kusur olmadığı görülürse müşteriye değişim kuponu tanımlanır. Ürün incelememiz kargonun bize teslim edildiği gün içerisinde tamamlanarak sonuca ulaştırılır.

MNG Kargo ile anlaşmalıyız. İade veya değişim için gönderdiğiniz ürünleri KADİR KESKİN DERİN BUTİK LÜLEBURGAZ (Müşteri No:864313119) adına tarafımıza karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İade bize ulaştığında göndermiş olduğunuz ürünün kargo ücreti hesabınızdan düşülerek işlem yapılır ve tarafınıza kupon tanımlanır.

Değişim ve iade için gönderilen ürün anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO firması ile gönderilmelidir. Başka kargo firması ile yapılan gönderimleri müşteri karşılar. Değişim ve iadelerde fatura ibrazı zorunludur.

Müşteri adı: Kadir Keskin

Müşteri No: 864313119